Koperscoaches

Vanaf het moment van de optie op de kavel tot de oplevering van uw woning maakt u gratis gebruik van de koperscoach.

U kunt met al uw vragen over kavels op werkdagen terecht in de Kavelwinkel in het atrium van het stadhuis. Vanaf het moment dat u een optie heeft genomen op een kavel kunt u gratis gebruik maken van de ‘koperscoach’. Deze coach wordt per locatie aangesteld en helpt u in het begin met de aan de gemeente en Kleinschalig Opdrachtschap gerelateerde zaken.

De koperscoach is uw centrale contactpersoon binnen de gemeente en helpt u graag bij het nemen van belangrijke beslissingen waar de gemeente bij betrokken is. De koperscoach denkt met u mee en brengt u in contact met mede-bouwers.

Contact koperscoaches

Wilt u in contact komen met één van de koperscoaches? De koperscoaches zijn op de volgende telefoonnummers en e-mailadressen bereikbaar:


Kim Schaap - Koperscoach voor:
• Cannenburglaan (IBB)
• Petroleumhaven (IBB)
• Jacob Catsstraat
• Deelplan 20 (IBB)

E-mail: kim.schaap@denhaag.nl
T: 06 - 54 71 56 40

Lotte Feijen - Koperscoach voor:
• Stortenbekerstraat
• Noordpolderkade
• Witte de Withstraat
• Noordwal
• Wijhestraat
• Capadosestraat
• Schapenatjesduin (kaveltype Egel)

E-mail: lotte.feijen@denhaag.nl
T: 06 - 23 36 17 42

Ine Wassens - Koperscoach voor:
• Petroleumhaven (C / I / J / E)
• Petroleumhaven BOE-kavel
• Petroleumhaven waterkavels

E-mail: ine.wassens@denhaag.nl
T: 06 - 52 67 21 10

Mariella Scholten - Koperscoach voor:
• Uithofslaan (fase 2)
• Deelplan 20 (CPO)

E-mail: mariella.scholten@denhaag.nl
T: 06 - 52 67 21 14

Gwendoline van Geen - Koperscoach voor:
• Deelplan 20
• Trekvlietzone (kavels)
• Schapenatjesduin (kaveltype Vos en Haas)

E-mail: gwendoline.vangeen@denhaag.nl
T: 06 - 50 00 94 21

Teun van der Caaij - Koperscoach voor:
• Schlegelstraat
• Laakhaven
• Isabellaland
• Viljoenplantsoen
• Goudsmidsgaarde
• HALO-locatie
• Trekvlietzone (CPO)

E-mail: teun.vandercaaij@denhaag.n
T: 06 - 52 67 21 27


Rebecca Boelhouwer- Koperscoach voor:
• Boomaweg (fase 1 en 2)

E-mail: rebecca.boelhouwer@denhaag.nl
T: 06 - 46 64 69 99

Esteban Tenreiro - Locatiecoördinator voor:
• Escamplaan
• Viljoenplantsoen
• Jacob Catsstraat
• Gele Lis
• Veenweg
• Isabellaland
• Fregatsingel
• Van Dijckstraat
• Acaciastraat
• Deelplan 20
• Alle kluslocaties

E-mail: esteban.tenreiro@denhaag.nl
T: 06 - 25 72 64 19

Mike Schalk - Locatiecoördinator voor:
• Beetsstraat
• Tomatenlaan
• Erasmushove
• Uithofslaan fase 1 en 2
• Laakhaven
• Spoorzone
• Boomaweg fase 1 en 2
• Cannenburglaan
• Halo
• Schapenatjesduin
• Goudsmidsgaarde
• Petroleumhaven

E-mail: mike.schalk@denhaag.nl
T: 06 - 55 78 10 60