Koperscoaches

Vanaf het moment van de optie op de kavel tot de oplevering van uw woning maakt u gratis gebruik van de koperscoach.

U kunt met al uw vragen over kavels op werkdagen terecht in de Kavelwinkel in het atrium van het stadhuis. Vanaf het moment dat u een optie heeft genomen op een kavel kunt u gratis gebruik maken van de ‘koperscoach’. Deze coach wordt per locatie aangesteld en helpt u in het begin met de aan de gemeente en Kleinschalig Opdrachtschap gerelateerde zaken.

Het team van de Kavelwinkel
Het team van de Kavelwinkel

De koperscoach is uw centrale contactpersoon binnen de gemeente en helpt u graag bij het nemen van belangrijke beslissingen waar de gemeente bij betrokken is. De koperscoach denkt met u mee en brengt u in contact met mede-bouwers.

Contact koperscoaches

Wilt u in contact komen met één van de koperscoaches? De koperscoaches zijn op de volgende telefoonnummers en e-mailadressen bereikbaar:


Kim Schaap - Koperscoach voor:
• Goudsmidsgaarde (CPO)
• Cannenburglaan (IBB)
• Schapenatjesduin
• Petroleumhaven (IBB)
• Deelplan 20 (CPO)
• Deelplan 20 (IBB)

E-mail: kim.schaap@denhaag.nl
T: 06 - 54 71 56 40

Lotte Feijen - Koperscoach voor:
• Stortenbekerstraat
• Noordpolderkade
• Witte de Withstraat
• Noordwal
• Wijhestraat
• Capadosestraat

E-mail: lotte.feijen@denhaag.nl
T: 06 - 23 36 17 42

Ine Wassens - Koperscoach voor:
• Loosduinsekade 99
• Petroleumhaven (C / I / J)
• Petroleumhaven BOE-kavel
• Petroleumhaven (waterkavels)

E-mail: ine.wassens@denhaag.nl
T: 06 - 52 67 21 10

Mariella Scholten - Koperscoach voor:
• Uithofslaan (fase 2)
• Deelplan 20 (Albatros 85)

E-mail: mariella.scholten@denhaag.nl
T: 06 - 52 67 21 14

Gwendoline van Geen - Koperscoach voor:
• Deelplan 20
• Trekvlietzone (kavels)
• Trekvlietzone (CPO)
• Petroleumhaven (CPO)

E-mail: gwendoline.vangeen@denhaag.nl
T: 06 - 50 00 94 21

Teun van der Caaij - Koperscoach voor:
• Schlegelstraat

E-mail: teun.vandercaaij@denhaag.n
T: 06 - 52 67 21 27


Carlo Cornelis
- Koperscoach voor:
• Viljoenplantsoen
• Acaciastraat
• Jacob Catsstraat
• HALO
• Isabellaland

E-mail: carlo.cornelis@denhaag.nl
T: 06 - 15 62 93 74

Rebecca Boelhouwer- Koperscoach voor:
• Boomaweg (fase 1 en 2)

E-mail: rebecca.boelhouwer@denhaag.nl
T: 06 - 46 64 69 99

Esteban Tenreiro - Locatiemanager voor:
• Escamplaan
• Viljoenplantsoen
• Jacob Catsstraat
• Gele Lis
• Veenweg
• Isabellaland
• Fregatsingel
• Van Dijckstraat

E-mail: esteban.tenreiro@denhaag.nl
T: 06 - 25 72 64 19

Mike Schalk - Locatiemanager voor:
• Beetsstraat
• Tomatenlaan
• Erasmushove
• Uithofslaan fase 1 en 2
• Laakhaven
• Spoorzone
• Boomaweg fase 1 en 2
• Cannenburglaan
• Halo
• Schapenatjesduin
• Goudsmidsgaarde
• Petroleumhaven

E-mail: mike.schalk@denhaag.nl
T: 06 - 55 78 10 60